(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4763448)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1144.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Vaud, Lausanne

16 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

18 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego majątku.