(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 5699930)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

7000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1356.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 1 kwi 2020 do 8 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Żarów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.