2 pokojowe mieszkanie (Nr 5872477)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1793.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Croydon

Od 11 lip 2020 do 12 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Kraśnik

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.