(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-27 21:51

2-pokojowe mieszkanie, łóżko, rogówka, dwie duże szafy rozłożone na części itp. (Nr 3691753)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1157.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Iława

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Gooise Meren

6 sty 2019