(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowy dom (Nr 6727536)

2 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1618.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Bexleyheath

1 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

10 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.