(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowy domek (Nr 6502445)

2 pokojowy domek

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1774.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Skegness

12 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

14 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.