(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-07 11:48

2 pomieszczenia

(Nr 2014496)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 1871.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 9 wrz 2017 do 11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

14 wrz 2017