(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-09-03 16:15

2 pralki

(Nr 2005112)
2 pralki

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 470.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie osłonięcie produktu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, wypada wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, wagi i uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym elementem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 . Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 .

Adres i termin nadania

Vienna, Austria

Od 3 wrz 2017 do 30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 30 wrz 2017 do 13 paź 2017