(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-09-03 16:15

2 pralki

(Nr 2005112)
2 pralki

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 470.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się zdemontować i popakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i działania produktu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Wiedeń, Austria

Od 3 wrz 2017 do 30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 30 wrz 2017 do 13 paź 2017