(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 21:33

2 rowery

(Nr 1827158)
2 rowery

Dystans: 158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 68207
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 21:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 21:36

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu czy też nabyć taki karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, małych kartonach lub osłonić fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Starachowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny