(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 21:33

2 rowery

(Nr 1827158)
2 rowery

Dystans: 158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 21:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 21:36

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę transportu dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców ochraniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Starachowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny