(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 17:32

2 rowery

(Nr 1920193)
2 rowery

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 715.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 596195
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 07:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć stosowny karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba odkręcić oraz usunąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, małych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 13 sie 2017 do 15 sie 2017

Adres i termin dostawy

Pasawa, Niemcy

Od 15 sie 2017 do 16 sie 2017