(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 17:32

2 rowery

(Nr 1920193)
2 rowery

Waga w kg:

50.00

Dystans: 715.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 07:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję przewozu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub nabyć właściwy karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się częścipedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 13 sie 2017 do 15 sie 2017

Adres i termin dostawy

Pasawa, Niemcy

Od 15 sie 2017 do 16 sie 2017