(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-27 08:12

2 rowery

(Nr 2117799)
2 rowery

Waga w kg:

10.00

Dystans: 746.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę przewozu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła czy też kupić stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki warto osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Świnoujście, Polska

Od 3 lis 2017 do 6 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny