(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-27 08:12

2 rowery

(Nr 2117799)
2 rowery

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 746.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów chroniących paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Świnoujście, Polska

Od 3 lis 2017 do 6 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny