(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-21 23:55

2 rowery

(Nr 2613332)
2 rowery

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 1734.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła albo zakupić odpowiedni karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łekno, 62-105, Polska

17 maj 2018

Adres i termin dostawy

Thirsk, YO7, Wielka Brytania

Termin elastyczny