(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 20:48

2 rowery (Nr 3002984)

2 rowery

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 747.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też kupić taki karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Sierksdorf

27 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Tułowice

9 wrz 2018