(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-26 22:18

2 rowery + 4 sakwy

(Nr 1924259)
2 rowery + 4 sakwy

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 392.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję przewieźć 2 rowery górskie i 4 sakwy z Budapesztu do Krakowa. W razie potrzeby mogę odkręcić przednie koła, pedały, złożyć kierownicę i owinąć rowery stretchem. Sakwy wielkości normalnego plecaka.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 69147
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-08-2017, 11:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-08-07, 07:00

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź kupić stosowny karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Budapeszt, Węgry

12 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 13 sie 2017 do 18 sie 2017