2 rowery elektryczne (Nr 5319258)

2 rowery elektryczne

Waga w kg (łączna):

60

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Turyngia, Bad Langensalza

2 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Kanada, Nowa Szkocja, Halifax

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania albo zakupić taki karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów chroniących rower.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.