(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery gorskie, 2 krzesla ktore mozna zlozyc, 1 krzeslo biurowe, 1 mala szafka, Studio foto (Nr 5637739)

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1548.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leicester

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.