(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-19 00:07

2 rowery górskie: 26" i 28"

(Nr 2602984)
2 rowery górskie: 26" i 28"

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 3026.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo zakupić taki karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów osłaniających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Aberdeen, AB11 5YU, Wielka Brytania

3 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny