(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-19 00:07

2 rowery górskie: 26" i 28"

(Nr 2602984)
2 rowery górskie: 26" i 28"

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 3026.00 km

Informacje dodatkowe:

Data przesyłki jest przybliżona i może być w granicach tydzień przed lub tydzień po podanej dacie.

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-04-2018, 09:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-19 do 2018-05-19

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

nieodpowiednia data transportu i zbyt wysoka cena

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

Miroslawa N. (Zleceniodawca)
19-04-2018, 10:17
Bardzo dziękuję za ofertę, jednak dość jasno określiłam możliwe daty przewozu a Państwo się w nich nie mieszczą. Zaskoczyła mnie też cena, gdyż chcę przetransportować 2 rowery a nie 2 czołgi.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo zakupić taki karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów osłaniających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Aberdeen, AB11 5YU, Wielka Brytania

3 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny