(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 rowery z Koln (1 dziecięcy BMX i 1 MTB) x 2 (Nr 8026412)

Waga
Sztuk
2 rowery z Koln (1 dziecięcy BMX i 1 MTB)
13 kg
2
Łączna waga:
26 kg
Dystans
732 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Od 12 wrz 2021 do 26 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.