(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 samochody, kanapę, komodę, telewizor, drobne pudelka (Nr 5365114)

2 samochody, kanapę, komodę, telewizor, drobne pudelka

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Dystans: 1857.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Wrexham

Od 13 sty 2020 do 20 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Głowno

20 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.