(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-22 11:20

2 samochody z Francji

(Nr 2171592)
2 samochody z Francji

Marka i model:

Peugeot Partner oraz Citroen C4 Picasso Grand

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1690.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przywiezienia 2 samochody z Francji. Gotówka na miejscu.

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

ID firmy: 76934
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 17:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-28 do 2017-12-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-03, 17:44

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się często, kiedy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Thuré, 86540, Francja

Od 22 lis 2017 do 24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kępno, HENRYKA SIENKIE, Polska

30 lis 2017