(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 Schlfzimmer Cottage (Nr 5684919)

2 Schlfzimmer Cottage

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1187.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

5 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Penzberg

10 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego majątku.