(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 telewizory/ekrany i stojaki (2x flight case) (Nr 1791002)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

2

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 351.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 16 maj 2017 do 17 maj 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 17 maj 2017 do 18 maj 2017


Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to przykładowo telewizory i adaptery, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które głównie wykorzystuje się w domu.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Trwałość opakowania trzeba dostosować do gabarytów oraz wagi urządzenia. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które planujemy przewieźć. W przypadku, gdy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, przypilnujmy, aby zminimalizować pustą lukę i ustrzec się przed poruszaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Przestrzeń należy wypełnić papierem, folią stretch lub gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto poowijać go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku małych części, urządzenia zabezpiecza się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o wielkich gabarytach, powinno się pamiętać, aby rozdzielić albo wyciągnąć małe elementy, przykładowo ładowarkę lub przewody. Duże urządzenia ustawia się na paletach, a potem owija folią stretch w taki sposób, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza paletę.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt transportu urządzenia elektronicznego uwarunkowany jest często od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – rozpiętości, wysokości i wagi sprzętu. Ważną kwestią jest również fakt, czy posiadamy oryginalne pudełko sprzętu RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt wymaga stosownego pudła oraz osłony ze strony przewoźnika, wtedy odbije się to również na końcowy koszt transportu.