(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-05 11:20

2 tony prętów

(Nr 2009522)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

2024.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Prety o długości 3m i wadze 2024kg - po wczesniejszym kontakcie prety spiete

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 314.00 km

Informacje dodatkowe:

Pręty stalowe o długości 3m i wadze dokładnie 2024kg

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od rozmiaru towaru, daty przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

    Rodzaje ładunków - Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się meble, szkło, towary budowlane (takie jak terakota, panele itd.), okna czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport pewnych ładunków może wymagać konteneraprzede wszystkim w przypadku transportu towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniachworkach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkapomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowychłatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne towaryładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Wola Kiedrzyńska, Polska

Od 11 wrz 2017 do 17 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Frysztak Krosnienski, Polska

Od 11 wrz 2017 do 17 wrz 2017