(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-20 14:06

2 waliski z berlina do uk

(Nr 2167062)
2 waliski z berlina do uk

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 1169.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reading, Wielka Brytania

Termin elastyczny