(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 20:39

2 x kuchenka (Nr 3008196)

2 x kuchenka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 366.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeżeli zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć i zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, wagi i sprawności sprzętu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Bukowina Tatrzańska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny