(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-23 14:35

2 x Rower górski

(Nr 2408548)
2 x Rower górski

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2020.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej osadzić w osobnych, małych kartonach czy też osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 mar 2018 do 3 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Neapol, Włochy

Od 4 kwi 2018 do 5 kwi 2018