(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 x SKRZYNIA ZE SKLEJKI DO 72501 Gammertingen, Niemcy (Nr 7193034)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
175 x 75 x 80 cm
70 kg
1
Paczka
199 x 75 x 80 cm
70 kg
1
Łączna waga:
140 kg
Dystans
1338 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Pisklaki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Gammertingen

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).