2 Zimmer Wohnung (Nr 5917336)

2 Zimmer Wohnung

Waga w kg (łączna):

1600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

7

Budżet zlecenia [€]:

1100

Dystans: 1731.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Ingolstadt

Od 24 wrz 2020 do 27 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Saragossa

Od 28 wrz 2020 do 4 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.