(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-28 23:43

20 kartonów - 300kg około

(Nr 2246394)
20 kartonów - 300kg około

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 884.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Kaufering, 86916, Niemcy

Od 28 gru 2017 do 29 gru 2017

Adres i termin dostawy

Tychy, Polska

Od 30 gru 2017 do 10 sty 2018