(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 paleto-pojemników (Nr 6036663)

20 paleto-pojemników

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

17000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

paleto-pojemniki IBC 1000L

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1132.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 15 cze 2020 do 26 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Schwalmtal

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego transportu ustalić parę istotnych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, należy ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli chcemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych dokumentów, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.