(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

20 składanych krzesel (2 palety) z Larisa w Grecji do Będzina (Nr 3226730)

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1699.00 km

Adres i termin nadania

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Θεσσαλίας - Στερεάς Ελλάδας, Λάρισα

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Będzin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.