(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 10:23

20ton

(Nr 3004708)
20ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar zapakowany w oktabinach I na paletach ilosc 20opakowan po okolo 1tona

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 50.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Należy przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka istotnych tematów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Dębowa Łąka, 87-207, Polska

27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

27 lip 2018