(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

20ton (Nr 7625066)

20ton
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
20ton
10 x 400 x 185 cm
20 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1089 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Świecie

Od 6 kwi 2021 do 7 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Nagold

9 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę priorytetowych problemów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być odkryta przyczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.