(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 18:00

20tony

(Nr 1877930)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2,50

Wysokość [m]:

2,50

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1024.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga szczególnie firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka istotnych kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych świadectw, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Weidingen, Wiltz, Luksemburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemodlin, Polska

Termin elastyczny