(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 18:00

20tony

(Nr 1877930)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2,50

Wysokość [m]:

2,50

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1024.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka priorytetowych rzeczy.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Weidingen, Wiltz, Luksemburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemodlin, Polska

Termin elastyczny