(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

21 (Nr 5361166)

21

Waga w kg (łączna):

500

Dystans: 741.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Eindhoven

Od 30 paź 2019 do 2 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Rzepin

Od 30 paź 2019 do 3 lis 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić taki karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów chroniących jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.