(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 11:01

21 ton lucerny na plandece; lucerna (granulat) pakowana w torby 1200 kg, lub bele 750 kg

(Nr 1921291)
21 ton lucerny na plandece; lucerna (granulat) pakowana w torby 1200 kg, lub bele 750 kg

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2285.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8500 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-08-2017, 12:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 8500 zł

Wiadomości:

11980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 11980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę najważniejszych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, jak również w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Bellcaire d'Urgell, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szamoty, 64-820, Polska

Termin elastyczny