(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 12:45

23 palety

(Nr 2118591)
23 palety

Długość [m]:

8.75

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

5200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1163.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Ważna jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być również termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Aleksandrów Kujawski, 87-700, Polska

29 paź 2017

Adres i termin dostawy

Brovst, 9460, Dania

31 paź 2017