(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 12:45

23 palety

(Nr 2118591)
23 palety

Długość [m]:

8.75

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

5200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1163.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotnetego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Istotny jest również termin wykonania usługi.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

87-700 Aleksandrów Kujawski, Polska

29 paź 2017

Adres i termin dostawy

9460 Brovst, Dania

31 paź 2017