(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 12:45

23 palety

(Nr 2118591)
23 palety

Długość [m]:

8.75

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

5200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1163.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Ważna jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to często palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

87-700 Aleksandrów Kujawski, Polska

29 paź 2017

Adres i termin dostawy

9460 Brovst, Dania

31 paź 2017