(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

23 plecaki ze stelażem z Krakowa do Aten (Nr 5695431)

23 plecaki ze stelażem z Krakowa do Aten

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

600

Liczba sztuk:

23

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1865.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 17 mar 2020 do 20 mar 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αττικής, Ateny

21 mar 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).