(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

23 ton (Nr 6541426)

23 ton

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.0

Wysokość [m]:

1.0

Waga w kg (łączna):

1800

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Walcówka w motkach po 1,6-2,0 ton

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 576.00 km

Adres i termin nadania

Białoruś, Mińsk, Mińsk

Od 11 wrz 2020 do 16 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Biłgoraj

Od 11 wrz 2020 do 16 paź 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać kilka najważniejszych tematów.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich warunków, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.