(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 16:16

24

(Nr 1819306)
24

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 705.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka newralgicznych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, trzeba by zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Białowieska 1, Szczecin, 71-010, Polska

31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Sunds, 7451, Dania

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017