(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 11:56

24

(Nr 2116107)
24

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,0

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 801.00 km

Informacje dodatkowe:

20 kursów Szczecin-Krasnystaw, początek od zaraz, ładowanie od boku

Oferty od Przewoźników (0)

3599 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3599 zł

Wiadomości:

3690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka ważnych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Krasnystaw, 22-300, Polska

Termin elastyczny