(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 11:56

24

(Nr 2116107)
24

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,0

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 801.00 km

Informacje dodatkowe:

20 kursów Szczecin-Krasnystaw, początek od zaraz, ładowanie od boku

Oferty od Przewoźników (0)

3599 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3599 zł

Wiadomości:

3690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu po ustalać kilka decydujących zagadnień.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, a duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

22-300 Krasnystaw, Polska

Termin elastyczny