(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 11:56

24

(Nr 2116107)
24

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.0

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 801.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka ważnych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Krasnystaw, 22-300, Polska

Termin elastyczny