(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-28 19:47

24

(Nr 2120787)
24

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

24.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 430.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę głównych tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, wypadałoby uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych świadectw, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Termin elastyczny