(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-01 16:35

24 (Nr 2650564)

24

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

800.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

NAPOJE NA PALETACH

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 140.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka najważniejszych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Rawicz, 63-900, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żary, 68-200, Polska

Termin elastyczny