(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-03 14:08

24 t węgla brunatnego

(Nr 2004932)
24 t węgla brunatnego

Waga w kg (łączna):

24000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby znaleźć dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Bełchatów, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Błaszki, Polska

22 wrz 2017