(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-03 14:08

24 t węgla brunatnego

(Nr 2004932)
24 t węgla brunatnego

Waga w kg:

24000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeżeli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.


            Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.


            Żeby znaleźć dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.


            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 taniej, niż normalna opłata.


Adres i termin nadania

Bełchatów, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Błaszki, Polska

22 wrz 2017