(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 toneladas (Nr 5223950)

24 toneladas

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2668.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 4 lis 2019 do 8 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Murcja, Murcja

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę istotnych kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeśli chcemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych dokumentów, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.