(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 toneladas (Nr 7579614)

24 toneladas
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 toneladas
240 x 230 x 60 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
2736 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Rusia

19 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

30 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka zasadniczych problemów.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.