(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 10:03

24 tony

(Nr 1923017)
24 tony

Długość [m]:

1,00

Szerokość [m]:

1,00

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

WORKI BIG-BAG KOSTKA GRANITOWA

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 830.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka głównych kwestii.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Zwardoń, Polska

Od 27 lip 2017 do 28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Czeska Lipa, Czechy

31 lip 2017