(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-18 17:55

24 tony

(Nr 2163690)
24 tony

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

24000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 646.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia 24 palety soli drogowej. 24 tony

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 08:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

3850 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 21:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka głównych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych dokumentów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Jawor, 59-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny