(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-04 22:37

24 tony

(Nr 2256792)
24 tony

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

czesciowo na paletach czesciowo luzem

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 985.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę decydujących spraw.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należy uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Jankowice, 43-215, Polska

Od 11 sty 2018 do 15 sty 2018

Adres i termin dostawy

Eußerthal, 76857, Niemcy

Od 18 sty 2018 do 19 sty 2018