(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-23 11:06

24 tony

(Nr 2617532)

Długość [m]:

16

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 375.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać kilka głównych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, należy ustalić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Kiedy chcemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Laas - Lasa, 39023, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stuttgart, Niemcy

Termin elastyczny